KOOLITUS:

“Kala ujub PEA EES ka sogases vees!”

koolirused

Kellele mõeldud?

Koolitus on suunatud tipp- ja keskastmejuhtidele, kes suunavad ja arendavad oma meeskondi.

Sisekoolitajatele ja mentoritele.

koolitused

Miks kasulik?

Töötajad häälestuvad juhi eeskuju järgi. Kui juht ehk “pea” ei oska või ei soovi juhtida, siis pole kaugel ka kogu “keha” mädanema hakkamine.

Keskastmejuhid vajavad oskuseid, kuidas oma kolleege (alluvaid) arendada ja nende arengut stabiilselt ning läbimõeldult suunata.

koolitused

Koolituse SISU


JUHI ROLL MEESKONNA EES

Miks ja kuidas peab keskastmejuht liikuma oma meeskonna ees nii headel kui keerulisematel aegadel viies ellu ettevõtte seatud eesmärke?

 

JUHT – TÖÖTAJA TAGASISIDEVESTLUSED

Fikseerime olulised pidepunktid ja loome vestluse struktuuri alates vestluse alustamisest kuni lõpetamiseni. Õpetame kuidas kaardistada töötaja seisukohti ja kuidas edukalt nõu anda.

Mida, miks, kuidas kommunikeerida? Millele tugineda? Kuidas argumenteerida? Millest hoiduda?

 

VASTUVÄIDETE KÄSITLEMINE

Kuidas mitte teha sääsest elevanti ja ka mitte vaadata töötaja vastuväidetele läbi sõrmede?

 

PRAKTILINE TREENING

Realistlikud tagasisidevestluste olukordade läbimängimised koos ühisanalüüsiga (kas videotagasisidega või ilma).

testostud

Oskame!

Üle 18 aasta juhtide arendamise kogemust.

Trendline juhtimiskoolitustega rahulolevad kliendid: Ericsson Eesti, Tervis Spaa Grupp, Postimees Grupp, Radisson BLU, Swissôtel Tallinn, Expert Eesti jt.

koolitus

Küsi lisainfot!

Väga hea meelega tutvustame meie koolitust põhjalikumalt ja kohaldame koolitused Teie eesmärkidega.

Viru Keskus AS, turundus – ja kommunikatsioonidirektor (nov 2008 – jaan 2020) Taivi Koitla "Trendline eristub oma konkurentidest ülima põhjalikkuse ja innukuse poolest ning valmiduselt olemasolevaid lahendusi kliendi vajadustega vastavusse viia. Tahe valdkonda sisuliselt parendada ja väsimatu töö selle nimel näivad ehk seda kirjeldades elementaarsed, ent kui Trendline’iga koostööd tegema asute, märkate olulist erinevust. Soovitan koostööd Trendline’ga ning ootan huviga, milliseid kõrgusi Eero Palmi juhtimisel järgmisena vallutama asutakse." testost trendline referents Rakvere Põhjakeskus, juht Tiiu Onga "Uudis Trendline’i pakutavast teenusest mõõta kaubanduskeskuse kaupluste teenindustaset kontseptsioonipõhiselt jõudis meieni 2019. aasta sügisel. Alanud koostöö on olnud professionaalne ning protsess nauditavalt kiire ja tulemuslik. Väärtustame ühise eesmärgi täitmisse panustavat partnerit ja julgustame järele proovima!" testost trendline referents Sportland, teenindusjuht Nelli Nilson "Trendline testostude koostööga oleme väga rahul. Trendline töötajate näol on tegemist uuendusmeelsete ning kaasamõtlevate inimestega, kelle kirglik suhtumine oma töösse väljendub kliendile suunatuses ning tulemuste kvaliteedi tagamises. Sportland kasutab ainult parimat, soovitame!" Riina Eisler Daily, tegevdirektor "Otsisime koostööpartnerit, kes suudaks pakkuda uudset ja samas personaalset testostusüsteemi. Trendline poolt pakutav programm on väga hea ja ülevaatlik, samas lihtne ja kasutatav kõikidele töötajatele. Oleme saanud parema ülevaate oma teeninduse tasemest. Soovitan kindlasti ka teistele teenindusettevõtetele." Dimitri Demjanov Restoran Gloria, juht "Minu hinnangul algab tipptasemel teenindus kontseptsiooni fikseerimisest ja sealt edasi peab pidevalt panustama, et see ei jääks pelgalt paberile. Gloria töötab tänaseni Trendline loodud ja juurutatud teenindusstandarditega. Soovitan julgelt!" standardid Illi Ojavere Tallink Hotels, hotellijuht "Meie hotellides algas testostude koostöö Trendline’iga 2018 aasta kevadel, millele järgnesid äärmiselt professionaalsed ja 
praktilised koolitused. Trendline on kindel valik saamaks usaldusväärselt mõõdetud tulemusi. 
Tallink Hotels soovitab julgelt kasutada Trendline oskusi ja teadmisi teeninduskvaliteedi tõstmiseks." "Koostöö Trendline-ga on kestnud pikki häid aastaid. Trendline on täna üks tugevamaid ja paremaid võimalusi turul oma klienditeeninduse taseme monitoorimiseks. Julgen igati soovitada kasutada Trendline poolt pakutavaid lahendusi!" Jaan Ratnik Tervis Spaa Grupp, juht "Eesti Meedia kaasas Trendline mahukasse koolitusprojekti, mille raames toimusid praktilised treeningud kogu müügimeeskonnale. Koolitus andis osalejatele enesekindlust, professionaalseid oskusi ja motivatsiooni. Soovitame Trendline rahuliku südamega, sest teame, et nende lahendused aitavad kaasa tulemuste saavutamisele." Helena Laus Eesti Meedia AS, koolitusjuht "Oleme Trendline'ga teinud koostööd päris mitmel korral. Eriti tooks välja nende võimekust koostada koolitusi, mis konkreetse maja spetsiifikaga täpselt kokku lähevad. Oskavad koolitada nii värskeid alustajaid kui juba staazikaid müügiinimesi. Ja kõige selle proffessionaalsuse kõrval meeldiv ja sõbralik olek. Soovitan kindlalt!" Sven-Erik Volberg Villa Ammende, hotellijuht