Alkoholi kontrollostud – ID küsimine noortelt

alkohoolsete jookide testostlemine alkoholi testostud pimeostud kontrollostud

Alkoholi müügi kontrollostud – kuidas ja miks?

Kontrollosude tegemiseks kasutame vastavalt TAI (Tervise Arengu Instituudi) juhenditele 18-19 aastaseid noori, et mõõta dokumendi küsimist alkoholi müümisel.

Trendline teenuse puhul tekib põhjalik võrdlusanalüüs eeltöö jooksul kokkulepitud punktide kohta.

Võimalik on testida müüjaid, kas nimeliselt või ka anonüümselt selleks, et neid arendada ja nõustada seda olulist tegurit jälgima ja paremini rakendama kehtivaid seaduseid. Kontrollostudega kogutud andmete alusel saab teha kasulikke üldistusi ja anda töötajatele vajalikku tagasisidet.

testkõned pimeostud kontrollostud

Kellele on alkohoolsete jookide kontrollostud mõeldud?

Alkoholi testostud on kasulikud omavalitsustele kes teostavad järelvalvet alkoholi noortele kättesaadavuse osas ja teevad vastavat teavitustööd. Samuti on see teenus vajalik jae- ning toitlustuskettidele, alkoholipoodidele, kohvikutele, baaridele, restoranidele, pubidele, tanklatele.

Kuidas andmeid kuvatakse?

Avame juurdepääsu andmetele meie interaktiivsesse kasutajaliidesesse, kus on võimalik analüüsida erinevaid seoseid nagu näiteks: testostja sugu, teenindaja eeldatav vanus, alkoholi tüüp, müügikoha tüüp, müügi aeg, jne.
Lisame siin ühe näidisaruande Ida Virumaa Omavalitsuste Liidu lahkel loal (kliki aruande pildile).

Vaata näidist ›

Trendline eripära!

testostud

FOOKUSES
MÕÕTKAVA

Trendline testostud on tänu 20 a. koolitustöö kogemusele objektiivsed ja realistlikult.

Eeltöö ajal koostame Teie soovidele vastava küsimustiku. Kaardistame just neid nüansse ja seoseid mida Teie soovite leida.

testostud kontrollostud

KONTROLLOSTUD TEEVAD MOTIVEERITUD
TESTKLIENDID

Kasutame alkoholi pimeostude ja kontrollostude puhul hea väljaõppega
testkliente. Kasutame 18-19 aastaseid noori.

testostud pimeostud Mystery shopping kontrollostud

INTERAKTIIVNE
KASUTAJALIIDES

Kohe, kui kontrollostud on tehtud on töö tellijal võimalik meie kasutajaliides lihtsalt ja mõistetavalt testilaine tugevaid ja nõrku kohti analüüsida. Kuvame seosed vastavalt kokkulepitud parameetritele. Kasutajaliides jääb avatuks vähemalt 6 kuud pärast testilaine lõppu, kui ei ole kokku lepitud teisiti. Kasutajaliidesest on võimalik kõiki andmeid soovi korral eksportida.

Tutvu kasutajaliidesega ›

      

Saame kokku!

Tutvustame hea meelega meie alkohoolsete jookide pimeostude teenuse sisu, vormi ja kogemust. Teeme teenuste demo kas Teie kontoris või videokoosolekul.

Trendline Analytics on Euroopa testostufirmade liidu MSPA liige