MEESKONNA KOOSTÖÖ KOOLITUS:

MEESKONNA KOOSTÖÖ vs koos töötamine

koolitused meeskonnakoolitus meeskonna koostöö

Kellele on meeskonnakoolitus mõeldud?

Meeskonnakoolitused aitavad keskastmejuhte, et ühtsemat kooshingamist leida. Samuti aitab programmi läbimine töötajaid oma osakonna kolleegidega sisukamat koostööd teha.

testostud koolitused meeskond meeskonna koostöö

Meeskonna koostöö koolituse KASU!

Meeskonna koostöö koolitused aitavad tajuda enda rolli ettevõtte tervikpildis ja varasemast rohkem hinnata teiste osakondade panust. Koolitused aitavad teha paremat koostööd erinevate isiksuste vahel. Õpetame paremini kommunikeerima oma kolleegidega.

koolitused müügikoolitus meeskonna koostöö koolitus

Meeskonna koostöö koolituste MOODULID

(Iga koolitusmooduli läbimiseks kasutatav aeg oleneb meeskonna olukorrast ja ootustest koolitustele. Alltoodud mooduliteks kasutatav aeg keskmiselt pool koolituspäeva.)


1. SÜNERGIA SAAVUTAMINE

Kaardistame koostöö saavutamise tõkked. Pingutame sünergia saavutamise nimel, et koos rohkem korda saata. Ehk 1+1=3. Kahtlemata eeldab selle efekti saavutamine osapoolt siirast panust. Fikseerime kokkupuute punktid erinevate üksuste ja erinevate kollegide vahel.

 

2. KOLLEGIDEGA SUHTLEMINE

Kuidas edastada oma ideed või ettepanekut kolleegile nii, et ta oleks Sinuga samal lainel? Kuidas diplomaatiliselt, ja läbimõeldult oma sõnumeid edastada? Fikseerime toimiva suhtlusmudeli ja harjutame.

 

3. KONFLIKTOLUKORDADE LAHENDMINE

Aitame koolitustel osalejatel aktsepteerida meeskonnakaaslaste isiksuste erijooni. Õpime nägema väärtust mida erinevad isiksused tervikule saavad anda. Õpetame, kuidas mitte teha sääsest elevanti ja samas kuidas konfliktolukordi kehtestavalt, kuid rahumeelsel eesmärgil lahendada. Kaardistame meeskonna võimalikud pingekolded.

 

4. VEENEV ESINEMINE

Fikseerime veenva esinemise koostisosad – tehnilised kõneomadused, millest sõltub veenvus ja mõtte edastamise sisukus. Harjutame kolleegide ees esinemist etteantud ülesannete alusel ja kaardistame videotagasisidega konkreetsed arenguvõimalused.

 

5. EFEKTIIVSED KOOSOLEKUD

Erinevat tüüpi koosolekute erinevad iseloomud. Praktilised rollimängud eri tööpi kolleegide ohjeldamisel ja suunamisel koosoleku olukorras.

 

müügikoolitus koolitused meeskonna koostöö koolitus


Meeskonnakoolituste RÕHUASETUSED paneme paika vastavalt Teie ettevõtte eripärale. Kaardistame koolituse eesmärgid EELTÖÖ ja soovi korral TÖÖTAJATE RAHULOLU-UURINGU abil.

testostud koolitused müügikoolitus koolitus meeskonna koostöö

Oskame!

Kõik ülaltoodud 5 programmimoodulit läbisid näiteks Ericsson Eesti keskastmejuhid. Viiepäevase programmi läbis üle 100 keskastmejuhi, 8 – 12 inimese gruppides. Koolitused viisime läbi eesti-, vene- ja inglise keeles.

Trendline meeskonna koostöö arendamise koolitustega on jäänud rahule ka näiteks: ROI, Tervis Spaa Grupp, Hawaii Express, If Kindlustus, AQVA Spa, Tallink Grupp jt.

koolitus meeskonna koostöö koolitused Trendline

Küsi lisainfot!

Väga hea meelega tutvustame meie meeskonna koostöö koolitust põhjalikumalt ja kohaldame koolituse Teie eesmärkidega.

Trendline teenindusstandardid testostud

Tegija TÖÖOTSIJA! Vali tegija TÖÖKOHT!

Teenindus-, müügi- ja kaubandussfääris on sage mure tööjõud. Nüüd, kui suur osa maailmast on läbi raputatud on kõik kaardid taaskord uuesti laiali jagatud ja seda nii töö pakkujatele, kui ka töö otsijatele. Ehk “läbirääkimistel” peaksid…

Loe artiklit
artikkel juhtimine premeerimine panus-vs-tulemus

Premeeri PANUST, mitte tulemust!

Paar päeva tagasi sattusime õhtuse jalutuskäigu ajal Ironman Tallinn pika distantsi viimase lõpetajat finišit nägema. Minul on püstitatud küsimusele vastus käes. 🙂 Kuidas Sinul? Pingeread – avalikud või salajased – on pea iga ettevõtte tavapraktika.…

Loe artiklit