Küsige lisainfot!

Täitke siintoodud väljad ja küsige lisa. Vastame hea meelega ning tutvustame meie teenuste sisu ja vormi.

      

Saame kokku!

Tutvustame hea meelega meie teenuste sisu ja vormi. Teeme teenuste demo kas Teie kontoris või videokoosolekul.
Videokoosolekule saate mugavalt kaasata eri piirkondade otsustajad.

Teie nimi

Ettevõte

E-post

Mis teema huvi pakub? (valige)

 

Kommentaar (soovi korral)

Trendline Seminarid OÜ
Trendline Analytics OÜ
Telefon: (+372) 618 8132
Mobiil: (+372) 50 98 699
E-post: info@trendline.ee


Trendline Facebookis:
www.facebook.com/trendline.eesti

Viru Keskus AS, turundus – ja kommunikatsioonidirektor (nov 2008 – jaan 2020) Taivi Koitla "Trendline eristub oma konkurentidest ülima põhjalikkuse ja innukuse poolest ning valmiduselt olemasolevaid lahendusi kliendi vajadustega vastavusse viia. Tahe valdkonda sisuliselt parendada ja väsimatu töö selle nimel näivad ehk seda kirjeldades elementaarsed, ent kui Trendline’iga koostööd tegema asute, märkate olulist erinevust. Soovitan koostööd Trendline’ga ning ootan huviga, milliseid kõrgusi Eero Palmi juhtimisel järgmisena vallutama asutakse." testost trendline referents Rakvere Põhjakeskus, juht Tiiu Onga "Uudis Trendline’i pakutavast teenusest mõõta kaubanduskeskuse kaupluste teenindustaset kontseptsioonipõhiselt jõudis meieni 2019. aasta sügisel. Alanud koostöö on olnud professionaalne ning protsess nauditavalt kiire ja tulemuslik. Väärtustame ühise eesmärgi täitmisse panustavat partnerit ja julgustame järele proovima!" testost trendline referents Dimitri Demjanov Restoran Gloria, juht "Minu hinnangul algab tipptasemel teenindus kontseptsiooni fikseerimisest ja sealt edasi peab pidevalt panustama, et see ei jääks pelgalt paberile. Gloria töötab tänaseni Trendline loodud ja juurutatud teenindusstandarditega. Soovitan julgelt!" standardid "Koostöö Trendline-ga on kestnud pikki häid aastaid. Trendline on täna üks tugevamaid ja paremaid võimalusi turul oma klienditeeninduse taseme monitoorimiseks. Julgen igati soovitada kasutada Trendline poolt pakutavaid lahendusi!" Jaan Ratnik Tervis Spaa Grupp, juht Illi Ojavere Tallink Hotels, hotellijuht "Meie hotellides algas testostude koostöö Trendline’iga 2018 aasta kevadel, millele järgnesid äärmiselt professionaalsed ja 
praktilised koolitused. Trendline on kindel valik saamaks usaldusväärselt mõõdetud tulemusi. 
Tallink Hotels soovitab julgelt kasutada Trendline oskusi ja teadmisi teeninduskvaliteedi tõstmiseks." Sportland, teenindusjuht Nelli Nilson "Trendline testostude koostööga oleme väga rahul. Trendline töötajate näol on tegemist uuendusmeelsete ning kaasamõtlevate inimestega, kelle kirglik suhtumine oma töösse väljendub kliendile suunatuses ning tulemuste kvaliteedi tagamises. Sportland kasutab ainult parimat, soovitame!" Riina Eisler Daily, tegevdirektor "Otsisime koostööpartnerit, kes suudaks pakkuda uudset ja samas personaalset testostusüsteemi. Trendline poolt pakutav programm on väga hea ja ülevaatlik, samas lihtne ja kasutatav kõikidele töötajatele. Oleme saanud parema ülevaate oma teeninduse tasemest. Soovitan kindlasti ka teistele teenindusettevõtetele." "Eesti Meedia kaasas Trendline mahukasse koolitusprojekti, mille raames toimusid praktilised treeningud kogu müügimeeskonnale. Koolitus andis osalejatele enesekindlust, professionaalseid oskusi ja motivatsiooni. Soovitame Trendline rahuliku südamega, sest teame, et nende lahendused aitavad kaasa tulemuste saavutamisele." Helena Laus Eesti Meedia AS, koolitusjuht "Oleme Trendline'ga teinud koostööd päris mitmel korral. Eriti tooks välja nende võimekust koostada koolitusi, mis konkreetse maja spetsiifikaga täpselt kokku lähevad. Oskavad koolitada nii värskeid alustajaid kui juba staazikaid müügiinimesi. Ja kõige selle proffessionaalsuse kõrval meeldiv ja sõbralik olek. Soovitan kindlalt!" Sven-Erik Volberg Villa Ammende, hotellijuht

testostud

Klienditugi

Kasuta Trendline kliendina meie tasuta klienditoe teenust!
Telli näiteks osakonnajuhtidele pärast esimest testilainet
kasutajaliidest tutvustav demo.

(EST, ENG, FIN, ESP, LAT, LIT, RUS)

Kirjuta: support@trendline.app ›

testostud

Jälgi …

Ole kursis meie Facebooki lehevahendusel värskete arvamuslugude ja meie teenust puudutavate uuendustega.

Jälgi meid Facebookis ›

Oleme loonud multikeelse kasutajaliidese, mis on võimeline kuvama testkülastuste analüüse Teie valitud keeles.

See tähendab ka seda, et kui teie peakontor on Eestis ja teste tehakse näiteks Leedus ja seda leedu keeles, siis saate analüüsida kogutud andmeid ka eesti või inglise keeles.

Meie põhimine tegevuspiirkond on Eesti, Läti, Leedu ja Soome aga olenevalt projektist ja selle suurusest oleme heal meelel valmis teostama töid ka teistes riikides ja seda sama kõrge kvaliteediga.

Jah! See kas valida stsenaariumiks ostu sooritamine või mitte sõltub, mida soovitakse mõõta. Kui eesmärk on mõõta teenindaja initsiatiivi ja müügioskuseid, siis pole alati vajalik reaalse ostu sooritamine. Kui see on vajalik, siis loomulikult teeme ostuga testid. Sellisel juhul on kokku lepitud kompenseeritava ostu piirkulu ja olenevalt ostust kauba tagastamise logistika.

Hea meelega! Meie hinnangul on mõistlik, et sama rätsep kes võtab mõõdud ka õmbleb. Tänu 18 a. koolitustöö taustale oskame kogutud andmete alusel arendada täpselt neid valdkondi, mis seda vajavad ja oskame seda teha õiges järjekorras. Lisaks koolitustele oleme pärast testilaineid valmis koostama kas kirjaliku kokkuvõtte või tegema tagasisidekoosolekud juhtkonale. Selle käigus toome esile testostulaine jooksul avastatud olulisemad arendamist vajavad momendid ning näitme, mida ja kuidas teha. Tagasiside kokkuvõtted on võimalikud nii kogu ettevõttele ja ka osakondade kaupa.